Voooya | voooyaVoooya | voooya

Private ture i Lima · Side 5

Private ture i Lima: 399 oplevelser, du kan booke.

3 timers privat elektrisk scooter tur i Lima | voooyaBilleder

Privat tur

3 timers privat elektrisk scooter tur i Lima

5.0(2)· 3 h
fra66,59 €
Dagstur til Paracas og Huacachina fra Lima | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Dagstur til Paracas og Huacachina fra Lima

5.0(2)· 15 h 30
fra79,91 €
Shipibo-kultur i Lima: Besøg i et urbant Amazon-fællesskab | voooyaBilleder

Privat tur

Shipibo-kultur i Lima: Besøg i et urbant Amazon-fællesskab

5.0(2)· 5 h
fra149,17 €
Fantastisk udflugt til Caral, den ældste civilisation i Amerika! | voooyaBilleder

Privat tur

Fantastisk udflugt til Caral, den ældste civilisation i Amerika!

4.5(2)· 12 h
fra173,04 €
Lima til Caral Private Experience | voooyaBilleder

Privat tur

Lima til Caral Private Experience

5.0(1)· 12 h
fra159,83 €
Hoteller i nærheden af Lima Water Circuit City Lights | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Hoteller i nærheden af Lima Water Circuit City Lights

5.0(1)· 3 h
fra56 €
Fuglekigning og trekking i Lima by | voooyaBilleder

Privat tur

Fuglekigning og trekking i Lima by

5.0(1)· 4 h
fra62,16 €
Privat tur til Ballestasøerne og Huacachina Sand Dunes med sport | voooyaBilleder

Privat tur

Privat tur til Ballestasøerne og Huacachina Sand Dunes med sport

5.0(1)· 14 h
fra211,33 €
Privat og eksklusivt Natur og Trek i Chorrillos | voooyaBilleder

Privat tur

Privat og eksklusivt Natur og Trek i Chorrillos

5.0(1)· 4 h
fra62,16 €
Lima City of Kings med premium og privat service. | voooyaBilleder

Privat tur

Lima City of Kings med premium og privat service.

5.0(1)· 4 h
fra51,50 €
Lima Private City Tour Udforsk Miraflores og Barranco | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Lima Private City Tour Udforsk Miraflores og Barranco

5.0(1)· 4 h
fra115,43 €
Tur til Choquequirao og Machu Picchu | voooyaBilleder

Privat tur

Tur til Choquequirao og Machu Picchu

5.0(1)· 7 jours
fra1.948,90 €
Oplev Lima med en lidenskabelig lokal vært | voooyaBilleder

Privat tur

Oplev Lima med en lidenskabelig lokal vært

5.0(1)· 5 h
fra96,78 €
2D/1N privat tur til Paracas, Huacachina og Nazca-linjerne | voooyaBilleder

Privat tur

2D/1N privat tur til Paracas, Huacachina og Nazca-linjerne

5.0(1)· 16 h
fra581,59 €
Anmeldelse af Private Ultimate Coastal Journey | voooyaBilleder

Privat tur

Anmeldelse af Private Ultimate Coastal Journey

5.0(1)· 19 h
fra416,44 €
Visite des vols Nazca Lines et points de vue Arrêts à Palpa (privé) | voooyaBilleder

Privat tur

Visite des vols Nazca Lines et points de vue Arrêts à Palpa (privé)

5.0(1)· 16 h
fra438,97 €
Lima koloniale og moderne by tur | voooyaBilleder

Privat tur

Lima koloniale og moderne by tur

5.0(1)· 3 h 30
fra71,03 €
Fodgængertur Historisk centrum i Lima (privat) | voooyaBilleder

Privat tur

Fodgængertur Historisk centrum i Lima (privat)

5.0(1)· 3 h 30
fra31,88 €
"Oplev Lima og udforsk den rige kultur og historie" | voooyaBilleder

Privat tur

"Oplev Lima og udforsk den rige kultur og historie"

5.0(1)· 4 h
fra112,77 €
Skatte fra det gamle Peru på Larco-museet | voooyaBilleder

Privat tur

Skatte fra det gamle Peru på Larco-museet

5.0(1)· 4 h
fra79,91 €
Rundvisning i Aliaga-huset + katakomberne og Pisco Sour i Lima | voooyaBilleder

Privat tur

Rundvisning i Aliaga-huset + katakomberne og Pisco Sour i Lima

5.0(1)· 3 h
fra49,10 €
Lima med smag: Bytur + levende Pisco Sour og Ceviche | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Lima med smag: Bytur + levende Pisco Sour og Ceviche

5.0(1)· 4 h
fra113,65 €
Magic Water Circuit med middagsshow, typiske peruvianske danse. | voooyaBilleder

Privat tur

Magic Water Circuit med middagsshow, typiske peruvianske danse.

5.0(1)· 5 h
fra110,99 €
Heldags privat roadtrip til Marcahuasi plateauet | voooyaBilleder

Privat tur

Heldags privat roadtrip til Marcahuasi plateauet

5.0(1)· 10 h
fra204,22 €
Nazca Lines, Ballestas Islands, Huacachina Tour fra Lima | voooyaBilleder

Privat tur

Nazca Lines, Ballestas Islands, Huacachina Tour fra Lima

5.0(1)· 19 h
fra648,19 €
Privat cykeltur i Lima | voooyaBilleder

Privat tur

Privat cykeltur i Lima

5.0(1)· 3 h
fra16,87 €
Privat tur til Ballestas-øerne, Ica og Huacachina inklusive sandboarding | voooyaBilleder

Privat tur

Privat tur til Ballestas-øerne, Ica og Huacachina inklusive sandboarding

5.0(1)· 14 h
fra221,09 €
Privat tur til Ballestas-øerne, Ica og Huacachina inklusive sandboarding! | voooyaBilleder

Privat tur

Privat tur til Ballestas-øerne, Ica og Huacachina inklusive sandboarding!

5.0(1)· 14 h
fra226,42 €
Pachacamac privat tur med Paso Show | voooyaBilleder

Privat tur

Pachacamac privat tur med Paso Show

5.0(1)· 5 h
fra97,67 €
Lima Gourmet: Kultur, historie og smag | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Lima Gourmet: Kultur, historie og smag

5.0(1)· 4 h
fra461,72 €
Skip-the-line Larco Museum Lima Privat tur og billetter | voooyaBilleder

Privat tur

Skip-the-line Larco Museum Lima Privat tur og billetter

5.0(1)· 2 h
fra134,97 €
Private Caral Tour fra Lima: Den ældste civilisation i Amerika! | voooyaBilleder

Privat tur

Private Caral Tour fra Lima: Den ældste civilisation i Amerika!

5.0(1)· 12 h
fra248,62 €
Privat tur i Lima kulturgastronomi og hav alt inklusive | voooyaBilleder

Privat tur

Privat tur i Lima kulturgastronomi og hav alt inklusive

5.0(1)· 9 h
fra133,19 €
Lima: mere end en bytur, en uforglemmelig oplevelse | voooyaBilleder

Privat tur

Lima: mere end en bytur, en uforglemmelig oplevelse

5.0(1)· 4 h
fra56,83 €
Heldagstur i lille gruppe til Paracas, Huacachina og vinmarker | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Heldagstur i lille gruppe til Paracas, Huacachina og vinmarker

5.0(1)· 13 h
fra137,63 €
Halvdag privat tur til Larco Museum med frokost på Café del Museo Restaurant | voooyaBilleder

Privat tur

Halvdag privat tur til Larco Museum med frokost på Café del Museo Restaurant

5.0(1)· 5 h
fra145,62 €
Halvdags privat tur: Opdag Street Food i Lima | voooyaBilleder

Privat tur

Halvdags privat tur: Opdag Street Food i Lima

5.0(1)· 3 h
fra76,36 €
Privat heldag: Lima City Tour, Cathedral, San Francisco Church, Larco Museum | voooyaBilleder

Privat tur

Privat heldag: Lima City Tour, Cathedral, San Francisco Church, Larco Museum

5.0(1)· 8 h
fra189,13 €
Halvdag Barranco: Hoteller i nærheden af Las Pallas Crafts & Bridge Sighs | voooyaBilleder

Privat tur

Halvdag Barranco: Hoteller i nærheden af Las Pallas Crafts & Bridge Sighs

5.0(1)· 5 h
fra140,29 €
Privat gastronomisk tur: Ceviche & Pisco Sour + frokost | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Privat gastronomisk tur: Ceviche & Pisco Sour + frokost

5.0(1)· 3 h 30
fra84,35 €
Lima City Tour, Kongernes By og Afhentning fra dit hotel | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Lima City Tour, Kongernes By og Afhentning fra dit hotel

5.0(1)· 4 h
fra44,40 €
Excursion privée de Lima au sanctuaire et musée de Pachacamac | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Excursion privée de Lima au sanctuaire et musée de Pachacamac

5.0(1)· 5 h
fra83,20 €
Excursion privée d'une journée à Paracas, Ica et Huacachina au départ de Lima | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Excursion privée d'une journée à Paracas, Ica et Huacachina au départ de Lima

5.0(1)· 16 h
fra253,21 €
Privat Madlavningskursus og Gastronomi Tour of Lima | voooyaBilleder

Privat tur

Privat Madlavningskursus og Gastronomi Tour of Lima

5.0(1)· 4 h 30
fra116,14 €
Lima City Tour 2 - Barranco Chorrillos | voooyaBilleder

Privat tur

Lima City Tour 2 - Barranco Chorrillos

5.0(1)· 4 h
fra52,39 €
Restauranter i nærheden af Sunset and Sunrise Above the Cloud | voooyaBillederNyhed

Privat tur

Restauranter i nærheden af Sunset and Sunrise Above the Cloud

5.0(1)· 2 jours
fra372,93 €
Peru og Bolivia Aventura | voooyaBilleder

Privat tur

Peru og Bolivia Aventura

4.0(1)· 14 jours
fra2.841,37 €
Miraflores om natten og hjertet af Lima: Privat tur med middag. | voooyaBilleder

Privat tur

Miraflores om natten og hjertet af Lima: Privat tur med middag.

4.0(1)· 5 h
fra88,79 €

Private ture i Lima: hvor mange muligheder kan man booke?

399 muligheder kan bookes online. Af de 48 mest populære tilbyder 43 gratis afbestilling.