Voooya | voooyaVoooya | voooya

Kulturelle turer i Luang Prabang

Kulturelle turer i Luang Prabang: 88 opplevelser du kan bestille.

Luang Prabang City Tour og Kuang Si-fossene | voooyaBilder

Privat tur

Luang Prabang City Tour og Kuang Si-fossene

4.7(93)· 12 h
fra39,97 €
Liten gruppe halvdagers bytur i Luang Prabang | voooyaBilder

Gratis avbestilling

Liten gruppe halvdagers bytur i Luang Prabang

4.6(73)· 4 h
fra27,25 €
Privat Luang Prabang bytur | voooyaBilder

Privat tur

Privat Luang Prabang bytur

4.8(31)· 12 h
fra48,33 €
Visite privée des temples Luang Prabang et du musée du palais royal | voooyaBilder

Privat tur

Visite privée des temples Luang Prabang et du musée du palais royal

5.0(1)· 6 h
fra52,50 €
Pak Ou Caves og Kuang Si Fall Day Tour | voooyaBilder

Privat tur

Pak Ou Caves og Kuang Si Fall Day Tour

3.9(34)· 10 h
fra126,59 €
Sentiers de randonnée au trésor caché du village de Xiengman | voooyaBilder

Privat tur

Sentiers de randonnée au trésor caché du village de Xiengman

5.0(7)· 5 h
fra48 €
Luang Prabangs skjønnhet og arv på 1 dag - tur med alt inkludert | voooyaBilder

Luang Prabangs skjønnhet og arv på 1 dag - tur med alt inkludert

4.8(6)· 10 h
fra87,82 €
Luang Prabang Tidlig morgenalmisse og våtmarked | voooyaBilder

Privat tur

Luang Prabang Tidlig morgenalmisse og våtmarked

4.6(5)· 2 h 30
fra38,01 €
3 jours La plaine des Jarres et Xieng Khouan (au départ de Luang Prabang) | voooyaBilder

Privat tur

3 jours La plaine des Jarres et Xieng Khouan (au départ de Luang Prabang)

5.0(3)· 3 jours
fra489,09 €
Visite de la ville du patrimoine mondial de Luang Prabang et des chutes de Kuangsi | voooyaBilder

Gratis avbestilling

Visite de la ville du patrimoine mondial de Luang Prabang et des chutes de Kuangsi

5.0(3)· 5 h
fra86,04 €
Living Land Experience et eau Kuang Si avec déjeuner | voooyaBilder

Living Land Experience et eau Kuang Si avec déjeuner

5.0(3)· 6 h
fra126,80 €
Faits saillants de Luang Prabang 4 jours 3 nuits | voooyaBilder

Privat tur

Faits saillants de Luang Prabang 4 jours 3 nuits

5.0(2)· 4 jours
fra506,74 €
Image du nord du Laos 6 jours 5 nuits | voooyaBilder

Privat tur

Image du nord du Laos 6 jours 5 nuits

5.0(2)· 6 jours
fra993,05 €
Visite culturelle privée de Luang Prabang et croisière sur la rivière Pak Ou Caves | voooyaBilder

Privat tur

Visite culturelle privée de Luang Prabang et croisière sur la rivière Pak Ou Caves

5.0(2)· 8 h
fra138,58 €
Luang Prabang:Buddha's Light Stage Billet de spectacle、 Transfert à l'hôtel | voooyaBilder

Gratis avbestilling

Luang Prabang:Buddha's Light Stage Billet de spectacle、 Transfert à l'hôtel

5.0(2)· 1 h 10
fra40,76 €
Visite guidée privée à Luang Prabang au départ de Chanh | voooyaBilderNyhet

Privat tur

Visite guidée privée à Luang Prabang au départ de Chanh

5.0(2)· 1 h
fra113,04 €
Le riz, c'est l'expérience de la vie et la chute d'eau de Kuang Si - Luang Prabang | voooyaBilder

Le riz, c'est l'expérience de la vie et la chute d'eau de Kuang Si - Luang Prabang

5.0(2)· 1 jour
fra95,32 €
Visite guidée des temps forts de Luang Prabang - All Inclusive | voooyaBilder

Visite guidée des temps forts de Luang Prabang - All Inclusive

5.0(2)· 8 h
fra37,36 €
Visite d'une demi-journée des grottes de Pak Ou et du Mékong à Luang Prabang | voooyaBilderNyhet

Gratis avbestilling

Visite d'une demi-journée des grottes de Pak Ou et du Mékong à Luang Prabang

5.0(2)· 5 h
fra49,87 €
1 dag Mekong Pak Ou Caves Kuang Si vannfall lokale landsbyer tur | voooyaBilder

1 dag Mekong Pak Ou Caves Kuang Si vannfall lokale landsbyer tur

5.0(1)· 9 h
fra71,03 €
Luang Prabang Alms Giving og Kuang Si Waterfall Privat tur | voooyaBilder

Privat tur

Luang Prabang Alms Giving og Kuang Si Waterfall Privat tur

5.0(1)· 12 h
fra89,80 €
Luang Prabang Kuang Si vannfall og lokale l Craft privat tur | voooyaBilder

Privat tur

Luang Prabang Kuang Si vannfall og lokale l Craft privat tur

5.0(1)· 4 h 30
fra79,03 €
Hotell i nærheten av Luang Prabang Museum and Kuang Si Waterfall | voooyaBilder

Privat tur

Hotell i nærheten av Luang Prabang Museum and Kuang Si Waterfall

5.0(1)· 10 h
fra105,66 €
Hotell i nærheten av Luang Prabang Temples, Royal Palace & Night Market | voooyaBilder

Privat tur

Hotell i nærheten av Luang Prabang Temples, Royal Palace & Night Market

5.0(1)· 12 h
fra97,82 €
Luang Prabang Alm Giving, Temples og Pak Ou Caves Privat tur | voooyaBilder

Privat tur

Luang Prabang Alm Giving, Temples og Pak Ou Caves Privat tur

5.0(1)· 11 h
fra144,73 €
Hotell i nærheten av Luang Prabang City Tour | voooyaBilder

Privat tur

Hotell i nærheten av Luang Prabang City Tour

5.0(1)· 12 h
fra224,65 €
Pak Ou Caves, Kuang Si-vannfall og lokale landsbyer | voooyaBilder

Pak Ou Caves, Kuang Si-vannfall og lokale landsbyer

5.0(1)· 9 h
fra71,03 €
Halvdagstur til Laos fra Luang Prabang | voooyaBilder

Halvdagstur til Laos fra Luang Prabang

5.0(1)· 6 h
fra117,21 €
Privat helgedagstur til Luang Prabang | voooyaBilder

Privat tur

Privat helgedagstur til Luang Prabang

5.0(1)· 10 h
fra136,16 €
Luang Prabang City, Buffalo Dairy Farm og Kuangsi Falls - 1 dag privat tur | voooyaBilder

Privat tur

Luang Prabang City, Buffalo Dairy Farm og Kuangsi Falls - 1 dag privat tur

5.0(1)· 9 h
fra110,99 €
Indochine 10 - Jour inoubliable | voooyaBilder

Indochine 10 - Jour inoubliable

5.0(1)· 10 jours
fra1 159,08 €
Laos togbillett og en tur i Vientiane | voooyaBilderNyhet

Laos togbillett og en tur i Vientiane

5.0(1)· 5 h
fra79,82 €
Explore Pak Ou Caves by Kayak with Optional Sunset River Cruise | voooyaBilder

Explore Pak Ou Caves by Kayak with Optional Sunset River Cruise

· 6 h
fra177,52 €
Kuang Si vannfall og Hmong tradisjoner i en halv dag | voooyaBilder

Privat tur

Kuang Si vannfall og Hmong tradisjoner i en halv dag

· 6 h
fra150,06 €
Kulturelle hjertet av Laos Privat tur i Luang Prabang | voooyaBilder

Privat tur

Kulturelle hjertet av Laos Privat tur i Luang Prabang

· 12 h
fra224,65 €
Pak Ou Caves Kuang Si Falls og lokale landsbyer | voooyaBilder

Pak Ou Caves Kuang Si Falls og lokale landsbyer

· 8 h
fra71,03 €
Utforskningstur til Luang Prabangs kulturskatter | voooyaBilder

Utforskningstur til Luang Prabangs kulturskatter

· 8 h
fra190,02 €
Fra felt til bord halvdags risopplevelse i Luang Prabang | voooyaBilder

Fra felt til bord halvdags risopplevelse i Luang Prabang

· 6 h
fra172,26 €
Half Day Kayaking and Pak Ou Caves with sunset | voooyaBilder

Half Day Kayaking and Pak Ou Caves with sunset

· 5 h
fra62,23 €
Luang Prabang bytur | voooyaBilder

Luang Prabang bytur

· 8 h
fra136,74 €
Mekong Cruise Pak Ou Caves Kuang Si Waterfalls and Local Villages | voooyaBilder

Mekong Cruise Pak Ou Caves Kuang Si Waterfalls and Local Villages

· 3 h
fra62,49 €
Halv dag Kuang Si vannfall | voooyaBilder

Halv dag Kuang Si vannfall

· 4 h
fra105,66 €
Hotell i nærheten av Luang Prabang City Tour | voooyaBilder

Privat tur

Hotell i nærheten av Luang Prabang City Tour

· 12 h
fra224,65 €
Luang Prabang Night Market en Street Food met BBQ Privétour | voooyaBilder

Privat tur

Luang Prabang Night Market en Street Food met BBQ Privétour

· 4 h
fra121,37 €
Luang Prabang Privat kulturell matlaging og munkebønn | voooyaBilder

Privat tur

Luang Prabang Privat kulturell matlaging og munkebønn

· 5 h 30
fra130,53 €
Luang Prabang Almsgiving, Temples og Phu Si Hill Privat tur | voooyaBilder

Privat tur

Luang Prabang Almsgiving, Temples og Phu Si Hill Privat tur

· 11 h
fra92,34 €
Luang Prabang Alms Giving Ceremony and Mekong Cruise with Lunch | voooyaBilder

Privat tur

Luang Prabang Alms Giving Ceremony and Mekong Cruise with Lunch

· 10 h
fra130,42 €
Morgen kulturell oppdagelse og naturflukt i Luang Prabang | voooyaBilder

Privat tur

Morgen kulturell oppdagelse og naturflukt i Luang Prabang

· 8 h
fra96,78 €

Kulturelle turer i Luang Prabang: hvilke alternativer har best vurderinger?

Ifølge anmeldelser fra reisende: « Privat Luang Prabang bytur » (4,8/5, 31 anmeldelser) ; « Luang Prabang City Tour og Kuang Si-fossene » (4,7/5, 93 anmeldelser) ; « Liten gruppe halvdagers bytur i Luang Prabang » (4,6/5, 73 anmeldelser).

Kulturelle turer i Luang Prabang: hvor mange alternativer kan man bestille?

88 alternativer kan bestilles på nett. Av de 48 mest populære tilbyr 23 gratis avbestilling.